всі категорії
EN
1
Реактор хімічного скла з двошаровою оболонкою 80L-100L

Реактор хімічного скла з двошаровою оболонкою 80L-100L


ЗАПИТ
                                       

- Кілька етапів можна налаштувати за запитами клієнтів.

                                       

- електричні частини можуть бути оснащені вибухозахищеним типом


 • огляд
 • Опис товару:
 • Відео
 • деталі
 • Налаштування деталей
 • {if: "1" = 1}
 • FAQ
 • Запит
Короткі відомості
потужність80L-100L
Автоматичний сортавтоматичний
типЧайник реакції
Основні компоненти:Двигун, Двигун
Матеріал скла:Високо боросилікатне скло 3.3
Робоча температура:-100-250
Спосіб опалення:Теплове опалення маслом
Після гарантійного обслуговування:Онлайн-підтримка


Опис товару:
Атрибут продукту
Модель продуктуПГР-80ПГР-100
Обсяг (л)80100
Номер шиї на обкладинці66
Зовнішній діаметр внутрішнього судна (мм)410
465
Зовнішній діаметр зовнішнього судна (мм)465500
Діаметр кришки (мм)340340
Висота судна (мм)950950
Потужність двигуна (вт)250250
Ступінь вакууму (МПа)0.0980.098
Швидкість обертання (об / хв)50-60050-600
Крутний момент (Нм)3.983.98
Потужність (V)220220
Діаменсія (мм)1000 * 700 * 25001000 * 700 * 2700
Особливості продукту

Скляний реактор має подвійну скляну конструкцію, внутрішній шар, розміщений реакційним розчинником, може здійснювати реакцію змішування, зовнішній шар може бути доданий з різними гарячими та холодними джерелами (заморожена рідина, гаряча олія) для виконання реакції охолодження або нагрівання. За умов встановлення постійної температури реакція змішування може проводитися всередині герметичного скляного реактора відповідно до вимог за умов атмосферного або негативного тиску, а також можна робити крапельне, зворотний холодильник, перегонку та перемішування тощо.


 • 3.3 БОРОСИЛІКАТНЕ СКЛО

  -120 ° C ~ 300 ° C Хімічна температура


 • ВАКУУМ І ПОСТІЙНИЙ

  У стані спокою швидкість вакууму його внутрішнього простору може досягати


 • 304 НЕРЖАВІЙНА СТАЛЬ

  Знімна рама з нержавіючої сталі


 • ВАКУУМНИЙ СТУПЕНЬ ВНУТРІ РЕАКТОРА

  Отвір для перемішування кришки буде закритий механічною ущільнювальною частиною зі сталі

Незалежний стояк пари може бути прийнятий за бажанням клієнта, при цьому пара надходить в конденсатор у напрямку вниз, потім рідина може бути відкинута з рідинної ущільнювальної колби під конденсатором після конденсації, тому це дозволяє уникнути другого нагрівання менструального циклу, викликаного традиційним способом. що пара і рідина, що протікають в одному напрямку, дефлегмація, перегонка, відділення води тощо також можуть бути зроблені з кращим ефектом, як і процес масового виробництва.

За бажанням клієнта в реакторі можуть бути використані чотири піднятих фартуха, так що потоку рідини можна перешкодити під час змішування, щоб досягти більш ідеального ефекту змішування.

Спеціальний новий нижній випускний і натискний сердечник клапана, який стикається безпосередньо з ущільнювальною поверхнею гільзи реактора, щоб гарантувати відсутність мертвого кута, а також можливість ретельного та швидкого вивантаження матеріалів.

За бажанням клієнта раму можна напилити тефлоном або використовувати титановий сплав, щоб отримати кращий антикорозійний ефект.

Реактор із подвійною скляною оболонкою, який має ідеальний ефект і хороший зір, може бути виготовлений відповідно до вимог замовника, чия сорочка може бути підключена до вакуумного насоса для збереження тепла при наднизькій температурі реакції.

Детальне пояснення структури

Керамічне статичне кільце, графітове кільце та керамічний підшипник використовуються для механічного ущільнення, яке може протистояти корозії та високій температурі, зберігати високоточне ущільнення в робочих умовах.

jnDXKNXWR-m9cmzV1XIWMA

Відео
деталі
 • невизначених

  Вакуумний датчик

 • невизначених

  Condenser

 • невизначених

  Прийом колби

 • невизначених

  Вартість розряду

 • невизначених

  Ролики, що замикаються

 • невизначених

  блок управління

 • невизначених

  Кришка реактора

 • невизначених

  Судно

Налаштування деталей
Вироби можна налаштувати відповідно до вимог
За бажанням клієнта може бути прийнятий незалежний підйомник пари, при цьому пара надходить у конденсатор у напрямку вниз, потім рідина може відкидатись із колби для герметизації рідини під конденсатором після конденсації, отже, це запобігає повторному нагріванню менструації, викликаним традиційним способом. рідина, що протікає в одному напрямку, перегонка із зворотним холодильником, перегонка води, сепарація води тощо, також може бути здійснена з кращою ефективністю в процесі масового виробництва.
ВІДБІВНЕ ВІДО
Можуть бути вибрані різні типи лопатей для перемішування (якір, лопатка, рама, крильчатка тощо). Фуррейсадан можна випустити в реакторі за бажанням клієнта, так що потік рідини може перешкоджати змішуванню, щоб досягти більш ідеального ефекту змішування.
КРИШКА РЕАКТОРА
Кришка реактора з багатьма горловинами виготовлена ​​з 3.3 боросилікатного скла, кількість горловин та розміри можна виготовити на замовлення.
VESSEL
Реактор з подвійною скляною оболонкою, який має бездоганну ефективність та хороший зір, може бути виготовлений відповідно до вимог замовника ,, кожух якого можна підключити до вакуумного насоса для збереження тепла при здійсненні реакції наднизької температури.
FAQ
01
Ви торгова компанія чи виробник?

Ми є професійним виробником лабораторного обладнання та маємо власну фабрику.

02
Як довго триває ваш термін доставки?

Як правило, це протягом 3 робочих днів після отримання платежу, якщо товар є на складі. Або це 5-10 робочих днів, якщо товару немає на складі.

03
Ви надаєте зразки? це безкоштовно?

Так, ми могли б запропонувати зразок. Враховуючи високу цінність нашої продукції, зразок не є безкоштовним, але ми дамо вам найкращу ціну, включаючи вартість доставки.

04
Які ваші умови оплати?

100% оплата перед відправкою або за домовленістю з клієнтами. Для захисту платіжної безпеки клієнтів настійно рекомендується Наказ про гарантію торгівлі.

Запит

Контакти