всі категорії
EN
1
150-200L Laboratory Glass Chemical Jacketed Reactor

150-200L Laboratory Glass Chemical Jacketed Reactor


ЗАПИТ
                                       

- Кілька етапів можна налаштувати за запитами клієнтів.

                                       

- електричні частини можуть бути оснащені вибухозахищеним типом


 • огляд
 • Опис товару:
 • Відео
 • деталі
 • Налаштування деталей
 • {if: "1" = 1}
 • FAQ
 • Запит
Короткі відомості
потужність150L-200L
Автоматичний сортавтоматичний
типЧайник реакції
Основні компоненти:Двигун, Двигун
Матеріал скла:Високо боросилікатне скло 3.3
Робоча температура:-100-250
Спосіб опалення:Теплове опалення маслом
Після гарантійного обслуговування:Онлайн-підтримка


Опис товару:
Атрибут продукту
Модель продуктуПГР-150ПГР-200
Обсяг (л)150200
Номер шиї на обкладинці66
Зовнішній діаметр внутрішнього судна (мм)550600
Зовнішній діаметр зовнішнього судна (мм)600650
Діаметр кришки (мм)340340
Висота судна (мм)9801200
Потужність двигуна (вт)400750
Ступінь вакууму (МПа)0.0980.098
Швидкість обертання (об / хв)50-60050-600
Крутний момент (Нм)6.376.37
Потужність (V)220220
Діаменсія (мм)1200 * 900 * 30001200 * 900 * 3200
Особливості продукту

Скляний реактор має подвійну скляну конструкцію, внутрішній шар, розміщений реакційний розчинник, може здійснювати реакцію змішування, зовнішній шар може бути доданий різними гарячими та холодними джерелами (заморожена рідина, гаряча олія) для проведення циклічної реакції охолодження або нагрівання. В умовах постійного встановлення температури реакцію змішування можна проводити всередині закритого скляного реактора відповідно до вимог в умовах атмосферного тиску або негативного тиску, а також можна проводити крапельне стікання, кип’ятіння, дистиляцію та перемішування тощо.


 • 3.3 БОРОСИЛІКАТНЕ СКЛО

  -120 ° C ~ 300 ° C Хімічна температура


 • ВАКУУМ І ПОСТІЙНИЙ

  У стані спокою швидкість вакууму його внутрішнього простору може досягати


 • 304 НЕРЖАВІЙНА СТАЛЬ

  Знімна рама з нержавіючої сталі


 • ВАКУУМНИЙ СТУПЕНЬ ВНУТРІ РЕАКТОРА

  Отвір для перемішування кришки буде закритий механічною ущільнювальною частиною зі сталі

За бажанням клієнта може бути встановлений незалежний стояк для випаровування, при цьому пара надходить у конденсатор у напрямку вниз, потім рідина може бути рефлюксована з колби для рідини під конденсатором після конденсації, тому це дозволяє уникнути другого нагрівання менструального циклу, спричиненого традиційним способом пар і рідина, що течуть в одному напрямку, дефлегмація, дистиляція, відділення води тощо також можуть бути виконані з кращим ефектом, як і процес масового виробництва.

Чотири підняті фартухи можуть бути запущені в реактор відповідно до запиту клієнта, так що потік рідини може перешкоджати під час змішування для досягнення більш ідеального ефекту змішування.

Сердечник спеціального нового нижнього розряду та штовхального клапана, який торкається безпосередньо до ущільнювальної поверхні корпусу реактора, щоб гарантувати відсутність мертвого кута, а матеріали можна було вивантажувати ретельно та швидко.

Раму можна покрити тефлоном або титановим сплавом, щоб отримати кращий антикорозійний ефект за бажанням клієнта.

Реактор із подвійною скляною сорочкою, який має ідеальний ефект і гарний огляд, може бути виготовлений відповідно до вимог замовника, чий кожух можна підключити до вакуумного насоса для збереження тепла під час реакції наднизької температури.

Детальне пояснення структури

Керамічне статичне кільце, графітове кільце та керамічний підшипник використовуються для механічного ущільнення, яке може протистояти корозії та високій температурі, зберігаючи високу точність ущільнення в робочих умовах.

jnDXKNXWR-m9cmzV1XIWMA

Відео
деталі
 • невизначених

  Вакуумний датчик

 • невизначених

  Condenser

 • невизначених

  Прийом колби

 • невизначених

  Вартість розряду

 • невизначених

  Ролики, що замикаються

 • невизначених

  блок управління

 • невизначених

  Кришка реактора

 • невизначених

  Судно

Налаштування деталей
Вироби можна налаштувати відповідно до вимог
За бажанням клієнта може бути прийнятий незалежний підйомник пари, при цьому пара надходить у конденсатор у напрямку вниз, потім рідина може відкидатись із колби для герметизації рідини під конденсатором після конденсації, отже, це запобігає повторному нагріванню менструації, викликаним традиційним способом. рідина, що протікає в одному напрямку, перегонка із зворотним холодильником, перегонка води, сепарація води тощо, також може бути здійснена з кращою ефективністю в процесі масового виробництва.
ВІДБІВНЕ ВІДО
Можуть бути вибрані різні типи лопатей для перемішування (якір, лопатка, рама, крильчатка тощо). Фуррейсадан можна випустити в реакторі за бажанням клієнта, так що потік рідини може перешкоджати змішуванню, щоб досягти більш ідеального ефекту змішування.
КРИШКА РЕАКТОРА
Кришка реактора з багатьма горловинами виготовлена ​​з 3.3 боросилікатного скла, кількість горловин та розміри можна виготовити на замовлення.
VESSEL
Реактор з подвійною скляною оболонкою, який має бездоганну ефективність та хороший зір, може бути виготовлений відповідно до вимог замовника ,, кожух якого можна підключити до вакуумного насоса для збереження тепла при здійсненні реакції наднизької температури.
FAQ
01
Ви торгова компанія чи виробник?

Ми є професійним виробником лабораторного обладнання та маємо власну фабрику.

02
Як довго триває ваш термін доставки?

Як правило, це протягом 3 робочих днів після отримання платежу, якщо товар є на складі. Або це 5-10 робочих днів, якщо товару немає на складі.

03
Ви надаєте зразки? це безкоштовно?

Так, ми могли б запропонувати зразок. Враховуючи високу цінність нашої продукції, зразок не є безкоштовним, але ми дамо вам найкращу ціну, включаючи вартість доставки.

04
Які ваші умови оплати?

100% оплата перед відправкою або за домовленістю з клієнтами. Для захисту платіжної безпеки клієнтів настійно рекомендується Наказ про гарантію торгівлі.

Запит

Зв'язатися з нами